Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ksiegowości

Data dodania: 2024-04-22 07:06:49 ID: 12644

468 Pokaż numer [email protected]

Społem PSS w Sochaczewie zatrudni specjalistę d/s księgowości.

Oferujemy:
- umowę o pracę czyli stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
- ubezpieczenie grupowe i Pracowniczy Program Emerytalny
- praca w godz. 7-15

Zakres obowiązków:
- kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
- analizowanie i weryfikowanie księgowań w księdze głównej
- uzgadnianie rozrachunków
- potwierdzania sald
- wysyłanie jpk
- współpraca przy zamykaniu miesiąca
- monitorowanie zmian podatkowych

Wymagania:
- praktyczna wiedza za zakresu księgowości (praktyka min. 2 lata)
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- znajomość MS Office
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] lub osobiście w sekretariacie ul. Narutowicza 6/8