Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Koordynator e-commerce

Data dodania: 2024-03-23 17:07:09 ID: 12420

503 Pokaż numer [email protected]

Zakres obowiązków
• Odpowiedzialność za obsługę dedykowanego klienta/klientów oraz realizacja zadań w oparciu o ustalone cele
• Bezpośredni kontakt z klientami w celu ustalenia wymagań i oczekiwań dotyczących projektu
• Zarządzanie zespołem pracowników
• Monitorowanie i raportowanie wskaźników ilościowych i jakościowych
• Tworzenie raportów i analiz danych dotyczących wydajności zespołu oraz innych wskazanych parametrów
• Współpraca z kadrą zarządzającą
• Administrowanie systemami WMS, wykorzystywanymi w procesach magazynowych,
Nasze wymagania
• Doświadczenie w E-Commerce: kandydat powinien posiadać co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze e-Commerce
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
• Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych: zdolności do ustalania priorytetów i zarządzania czasem
• Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w grupie
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office – warunek konieczny
Mile widziane
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
Oferujemy
• Pracę stałą,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
• Pracę w systemie zmianowym,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
• Dobrą atmosferę w pracy,
• Ubezpieczenie na życie,
• Program poleceń pracowników,
• Spotkania integracyjne,
• Udział w inicjatywach dobroczynnych.